Květen 2011

Second text was boring!

31. května 2011 v 19:39 | Smile* |  Diary

Je mi blbě...asi první slova co mi ráno prolítli hlavou! Takže celý den v pelechu. Hm. Spaní, žraní a dokonce i učení. Celkem nuda a to sem nešla ani na trenink. Jedno dobré to mělo. Nemusím se biflovat slovíčka z ájiny. Aby toho nebylo málo spálila jsem se. Pak se spálila i moje matka a můj otec. Naše rodinka nesla jídlo z trouby ke stolu. Fajn. Sestra je samozřejmě pryč. Provádí němce po městě. Když se tu stavila, zahlídla jsem pizzu♥ Mno. Nevím jestli se na mě dostalo. K večeři jsem totiž měla čínu! Pěkně pálivej potěr! Hrr. Jdu se dívat na filmy. Páá! S♥


All? My first text..

30. května 2011 v 20:59 | Smile* |  Diary
Zase. Moje sestra dostala foťák! Zuřím a jsem naštvaná. Vlastně ani ne. Já dostala koloběžku. Ae koloběžka mě jednou omrzí. Možná. Co mám novou koloběžku, slyším jen samé stížnosti..jasně, že nezdravím, když někoho neznám..a také jsem slyšela, že mě někdo viděl jak si jedu přes přechod bez ohlížení na auta. Možná že jednou jsem přejela přechod aniž bych se ohlédla ae zase nějaká tragédie to snad nebyla! Dneska jsem spala do sedmi nehledě na to, že mám tři dny volna. Ředitelské volno! Wow, to se u nás na gymplu jen tak nevidí. Ehm. Ae zase pak píšeme pololetku z Matiky, Dějáku a Němčiny. Nesnáším učení! Měla bych snad? Né. Jsem unavená. Nebyl náročný trénink, vlastně byl fajn. Hráli jsme vodní pólo..aby ne. Měli jsme přece dvoudenní závody. Opět! Blá a blá.! Ak Ádios..

Stylesnack

30. května 2011 v 20:39 Diary
ahoj..:D ok, další blog..nevím proč jsem si založila další blog ae můj blog - graphic-styl.blog.cz mě omrzel ; :)) fajn..tak k věci..:D blog je založen dnes 30.5.2011 a nemá zatím ustálené zaměření..prozatím je o Oblečení, líčení, hudbě, grafice, deníček, a drby a rady..:D a nick? Smile* :D rekonstrukce bude trvat hodně dlouho, po dobu až do velkých prázdnin..vše co najdete na blogu je moje výroba a kopírovat s míte jen s odkaze nebo s ikonkou ; :D zlá! tak ať se vám tu líbí..